wrapper

Виготовлення верстатів лазерної порізки з ЧПУ під любі технологічні потреби

ЛАЗЕРНІ ВЕРСТАТИ

Лазерний верстат VLW1610-1L

Лазерний верстат (лайт, полегшений варіант) із спрощеним корпусом. Для роботи з деревом, акрилом та іншими не металічними матеріалами. Укомплектований одніею СО2-трубкою.

 Econom:$5650  Standart:$6000   Profi:$6300
Детальніше ...

Лазерний верстат VLW1610-2L

Лазерний верстат з двома трубками CO2 орієнтований на різання і гравіювання листових неметалічних матеріалів (пластик, дерево, фанера, тканина і тому подібне).

 Econom:$5650
 Standart:$6600
 Profi:$7000
Детальніше ...

Лазерний верстат VLC0906-1L

Лазерний верстат з ЧПУ використовується для лазерної різки та гравіювання фанери, дерева, акрилу, тканини, картону.

 Econom $5650  Standart $6000  Profi $6450
Детальніше ...

Лазерний верстат VLM1530

Верстат лазерної порізки металу та неметалевих матеріалів.

Ціна  $14500
Детальніше ...

Переваги лазерних верстатів Virom над китайськими аналогами

  • Суцільнозварна рама. У відмінності від китайських верстатів, в більшості гнутих з листового металу, ми використовуємо суцільнозварний каркас, що надає додаткову жорсткість і надійність при роботі лазерного верстата.
  • Комплектація під ваші потреби. Ми є виробником верстатів, тому при замовленні ви можете вибрати комплектуючі, які будуть максимально відповідати вашим потребам, не переплачуючи за непотрібний функціонал.
  • Лінійні направляючі Hiwin. Одним з ключових чинників плавності, точності і довговічності роботи верстата є направляючі. Навіть у найпростішій комплектації на усі лазерні верстати встановлюються оригінальні направляючі тайваньського виробника Hiwin. У китайських верстатах використовуються направляючі і каретки власного виробництва, або дешевші аналоги, які незабаром потрібно міняти.
  • Якісні комплектуючі. Маючи досвід у виробництві лазерних верстатів з ЧПУ ми зуміли підібрати максимально надійні і зручні комплектуючі, завдяки яким верстат вимагатиме мінімум сервісу, а робота з ним буде максимально зручною.
  • Верстат повністю готовий до роботи. При купівлі верстата ви отримуєте повністю готовий агрегат з усіма аксесуарами: лінзами, компресором, чиллером для лазерної трубки і так далі.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...