wrapper

Верстати ЧПУ

Лазерна трубка СО2 CL1600 80 Вт

Лазерна трубка CO2 80 Вт. Лазерна трубка CO2 80 Вт. Virom

CO2 80 Вт Lasea CL - 1600 номінальна потужність 80 Вт і максимальна 95 Вт.

Вона належить до покоління 1.0. Це покоління відрізняється:

    відсутністю юстировочных гвинтів на дзеркалах;
    примусовим охолодженням дзеркал;
    підключенням дротів пайкою;
    низькою вихідною потужністю;
    терміном служби : до 5000 годин.

Лазерна трубка CO2 Lasea CL - 1600 (80 Вт) належить до економічної серії. Поєднуючи в собі перевірені технології, має дуже хороші показники в співвідношенні "ціна-якість". Замінює аналогічні по потужності вироби, що мають діаметр 60 мм і довжину 1600 мм. Забезпечує найкращі показники роботи серед аналогічних по класу і поколінню виробів.

Трубка сумісна з широким діапазоном блоків живлення високої напруги. Важливо, щоб він забезпечував робочий струм 25 мА, максимальний струм не більше 28 мА і напругу для розжига 28 кВ. Правильний вибір блоку високої напруги забезпечує їй максимальний термін служби, який може досягати 5000 годин при дотриманні вимог виробника.

Вироби відрізняються надійністю і непримхливістю в роботі. Заявлений Beijing EFR Laser S&T термін служби лазерних трубок відповідає при дотриманні вимог виробника, що робить продукт затребуваним у економних покупців.

Лазерна трубка CO2 Lasea CL - 1600 (80 Вт) є скляною колбою, що має 3 внутрішніх порожнини. На краях внутрішньої порожнини є електроди (Анод і Катод), на які подається електричний струм з блоку живлення лазера, при цьому відбувається лазерне випромінювання. Між внутрішньою і зовнішньою порожнинами знаходиться охолоджуюча рідина, яка, циркулюючи, не дає перегрітися і зруйнуватися випромінювачу. Для якісного і безперебійного охолодження рекомендуємо використовувати промислові системи охолодження.

Виріб має картонну упаковку розміром 1680×160×120 мм., та утримується в коробці за рахунок ложементів, які надійно його фіксують.

При транспортуванні важливо уникати сильних ударів, вібрації, падінь. Трубка має бути постійно в горизонтальному положенні.

Виробник: Beijing EFR Laser S&T.

Технічні характеристики

  • Потужність, Вт.: 80
  • Діаметр, мм.: 60
  • Довжина, мм: 1650
  • Ресурс, год.: 3 000
  • Робочий струм, А.: 25
  • Номінальна потужність, Вт.: 80
  • Максимальна потужність, Вт.: 95

Трубки для лазерного гравера

З двох сторін лазерної трубки розташовані дзеркала, одне непрозоре, а інше напівпрозоре. Через напівпрозоре дзеркало виходять фотони, що досягли "зрілості", і спрямовуються по оптичному тракту до своєї цілі. Так само у трубки є два електроди анод і катод, для підключення блоку живлення. В процесі роботи трубка сильно нагрівається, для цього передбачено охолодження, для його підключення використовуються відводи.

Будова трубки для лазерного гравера

Лазерна трубка це складний технологічний пристрій, який включає, :

  • Скляні колби різного діаметру - 3 шт.
  • Електроди - 2 шт.
  • Дзеркала - 2 шт.

Колби, вставлені одна в іншу, утворюють одну єдину колбу, яка запаяна і герметична. У внутрішній колбі розміщені електроди. Далі встановлюють дзеркала, одне непрозоре, а інше напівпрозоре, які утворюють коліматор.

У розрізі лазерна трубка виглядає так. Три колби, вставлені одна в іншу, утворюють три внутрішні порожнини. Внутрішня і зовнішня порожнина суміщені між собою, оскільки заповнюються газом. Середня порожнина ізольована, вона потрібна для охолодження газової суміші.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...