wrapper

Лазерна трубка СО2 F6 130 Вт

Лазерна трубка CO2 130 Вт. Лазерна трубка CO2 130 Вт. Virom

Lasea F6 (130-150 Вт) номінальна потужність 130 Вт і максимальна 150 Вт.

Виріб належить до покоління 1.0, але зі значними технічними запозиченнями від покоління 2.0 (умовна градація поколінь трубок, введена компанією Beijing Reci Laser Technology). Це покоління відрізняється:

 • відсутністю юстировочных гвинтів на дзеркалах;
 • примусовим охолодженням дзеркал;
 • підключенням дротів пайкою;
 • високою вихідною потужністю;
 • середнім терміном служби : до 6000 годин.

Трубка CO2 Lasea F6 (130-150 Вт) - якісна і хороша альтернатива лазерним трубкам сучасніших поколінь. Вона поєднує в собі напрацювання ранніх технологій, доведених до досконалості і надійності, тому має дуже хороші показники ціна-якість. Може замінювати аналогічні по потужності трубки, що мають діаметр 80 мм і довжину близько 1650 мм.

Сумісна з широким діапазоном блоків живлення високої напруги. Важливо, щоб блок високої напруги забезпечував робочий струм 30 мА (максимальний струм не більше 28 мА) і напругу для розжига 28 кВ. Правильний вибір блоку високої напруги забезпечує максимальний термін служби, який може досягати 6000 годин при дотриманні вимог виробника.

Трубки Lasea широко застосовуються в лазерних верстатах китайського виробництва. Відрізняються надійністю і непримхливістю в роботі. Заявлений Beijing EFR Laser S&T термін служби відповідає при дотриманні вимог виробника і робить продукт затребуваним і економічно виправданим при експлуатації на лазерних верстатах.

Лазерна трубка CO2 Lasea F6 (130-150 Вт) є скляною колбою, що має 3 внутрішніх порожнини. Внутрішня і зовнішня порожнина заповнені сумішшю газів СO2 - N2 - He, середня порожнина призначена для охолодження водою. На краях внутрішньої порожнини є електроди (Анод і Катод), на які подається електричний струм з блоку живлення лазера. При подачі струму відбувається лазерне випромінювання. Між внутрішньою і зовнішньою порожнинами знаходиться охолоджуюча рідина, яка, циркулюючи, не дає перегрітися і зруйнуватися випромінювачу. Для якісного і безперебійного охолодження рекомендуємо використовувати промислові системи охолодження.

Виріб упакований в картонну упаковку розміром 1710 × 185 × 145 мм і утримується за рахунок ложементів, які надійно його фіксують.

При транспортуванні важливо уникати сильних ударів, вібрації, падінь. Трубка має бути постійно в горизонтальному положенні.

Виробник: Beijing EFR Laser S&T.

 

Технічні характеристики

 • Потужність, Вт.: 130
 • Діаметр, мм.: 80
 • Довжина, мм: 1650
 • Ресурс, год.: 5 000
 • Робочий струм, А.: 28
 • Номінальна потужність, Вт.: 130
 • Максимальна потужність, Вт.: 150

Трубки для лазерного гравера

З двох сторін лазерної трубки розташовані дзеркала, одне непрозоре, а інше напівпрозоре. Через напівпрозоре дзеркало виходять фотони, що досягли "зрілості", і спрямовуються по оптичному тракту до своєї цілі. Так само у трубки є два електроди анод і катод, для підключення блоку живлення. В процесі роботи трубка сильно нагрівається, для цього передбачено охолодження, для його підключення використовуються відводи.

Будова трубки для лазерного гравера

Лазерна трубка це складний технологічний пристрій, який включає, :

 • Скляні колби різного діаметру - 3 шт.
 • Електроди - 2 шт.
 • Дзеркала - 2 шт.

Колби, вставлені одна в іншу, утворюють одну єдину колбу, яка запаяна і герметична. У внутрішній колбі розміщені електроди. Далі встановлюють дзеркала, одне непрозоре, а інше напівпрозоре, які утворюють коліматор.

У розрізі лазерна трубка виглядає так. Три колби, вставлені одна в іншу, утворюють три внутрішні порожнини. Внутрішня і зовнішня порожнина суміщені між собою, оскільки заповнюються газом. Середня порожнина ізольована, вона потрібна для охолодження газової суміші.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...