wrapper

Верстати ЧПУ

ПЛАЗМОВІ ВЕРСТАТИ

Плазмовий верстат VP-1530-4500

Верстат плазмової різки VP-1530-4500  виконано на сервоприводах та контролері від відомого виробника Adtech. Він виготовляється в двох варіантах з водяною ванною або сигментною нижньою витяжкою.

Детальніше ...
196'000 грн
Арт.: VP-1530-4500
Кількість:

Переваги плазмових верстатів Virom над китайськими аналогами

  • Суцільнозварна рама. У відмінності від китайських верстатів, в більшості гнутих з листового металу, ми використовуємо суцільнозварний каркас, що надає додаткову жорсткість і надійність при роботі плазмового верстата.
  • Комплектація під ваші потреби. Ми є виробником верстатів, тому при замовленні ви можете вибрати комплектуючі, які будуть максимально відповідати вашим потребам, не переплачуючи за непотрібний функціонал.
  • Лінійні направляючі Hiwin. Одним з ключових чинників плавності, точності і довговічності роботи верстата є направляючі. Навіть у найпростішій комплектації на усі плазмові верстати встановлюються оригінальні направляючі тайваньського виробника Hiwin. У китайських верстатах використовуються направляючі і каретки власного виробництва, або дешевші аналоги, які незабаром потрібно міняти.
  • Якісні комплектуючі. Маючи досвід у виробництві плазмових верстатів з ЧПУ ми зуміли підібрати максимально надійні і зручні комплектуючі, завдяки яким верстат вимагатиме мінімум сервісу, а робота з ним буде максимально зручною.
  • Верстат повністю готовий до роботи. При купівлі верстата ви отримуєте повністю готовий агрегат з усіма аксесуарами.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...