wrapper

Про компанію

"Компанія Віром" створена 20 квітня 2005 року.
       За порівняно короткий термін, завдяки згуртованому колективу фахівців–однодумців, ми встигли зарекомендувати себе як відповідальна і гідна співпраці компанія.
       
Наша місія:
     Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.
 

Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна можливість оснастити своє виробництво пристроєм, точно відповідним планам і цілям фірми. Саме тому, якщо Ви хочете купити верстат ЧПУ, заточений під конкретні потреби, звертайтесь і оформите замовлення! Досвідчені інженери і конструктори компанії розроблять для Вас будь-яке універсальне устаткування, функціональні можливості якого залежать тільки від потреб Вашого підприємства.

Особливість верстатів ЧПУ у тому, що вони дають змогу якісно управляти процесами обробки деталей автоматичним способом, за допомогою заздалегідь розробленій програмі. Як результат, завдяки заданій програмі, можна легко регулювати швидкість переміщення складових елементів верстата, а також циклом роботи в цілому. Іншими словами, програмне управління - це система, що повністю забезпечує роботу механізмів.

Створення систем автоматичного керування технологічними процесами, створення систем візуалізації технологічних процесів (SCADA), модернізація промислового устаткування (верстати, преси, конвеєрні лінії), створення систем управління (диспетчеризації) інженерними системами будівель (освітлення, тепло-, водо-, холодо-, електроспоживання), надання консультацій у запровадженні енергозберігаючих технологій.

токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, конічної, фасонної форми, розточування отворів, нарізання зовнішньої і внутрішньої різьби; ●  роботи на фрезерних верстатах ЧПУ; роботи на електроерозійних верстатах ЧПУ; роботи на круглошліфувальних верстатах, які призначаються для обробки деталей з віссю обертання по зовнішній поверхні; роботи на внутрішньошліфуваьних верстатах, що використовуються для обробки внутрішніх отворів деталей; роботи по обробці листового металу з використанням листозгинних верстатів, вальцевих верстатів, пресового обладнання; послуги з електрозварювання з використанням апаратів контактної зварки, напівавтоматів(MIG/MAG), та апаратів аргонно-дугового(TIG) зварювання.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...