wrapper

Автоматизація

Інфраструктуру будь-якого сучасного будинку чи квартири важко собі уявити без інженерних систем, функцією яких є : забезпечити будівлю електричним живлення, теплом, водою, телефонним зв’язком або системами безпеки (відеонаглядом, відеспостереженням).

Детальніше...

Управляти автоматизованими системами стало ще зручніше завдяки системі візуалізації SCADA. (SCADA з англійської - диспетчерське управління та збір даних). Можна сказати, що SCADA-система являється найбільш перспективним методом управління складними процесами, адже допомагає здійснювати ефективний контроль над автоматизованими системами в енергетиці, машинобудуванні, промисловості і т. п.

Детальніше...

У промисловій сфері надзвичайно важливим та актуальним є питання забезпечення енергозбереження. Саме для цієї мети виробниками застосовується такий пристрій як перетворювач частоти. У чому ж унікальність частотного перетворювача? По-перше, частотний перетворювач забезпечує досить плавний запуск і зупинку двигуна, дозволяє змінювати швидкість обертів раніше нерегульованих технологічних процесів, підвищує надійність та довговічність роботи обладнання. Цей здавалося б простий з вигляду винахід, дозволяє оптимізувати процеси в системах водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Детальніше...

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...