wrapper

У промисловій сфері надзвичайно важливим та актуальним є питання забезпечення енергозбереження. Саме для цієї мети виробниками застосовується такий пристрій як перетворювач частоти. У чому ж унікальність частотного перетворювача? По-перше, частотний перетворювач забезпечує досить плавний запуск і зупинку двигуна, дозволяє змінювати швидкість обертів раніше нерегульованих технологічних процесів, підвищує надійність та довговічність роботи обладнання. Цей здавалося б простий з вигляду винахід, дозволяє оптимізувати процеси в системах водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Придбати частотний перетворювач Ви зможете на сайті “Компанії Віром”. Сьогодні ми пропонуємо споживачам компактні та надійні ЧП, що дозволяють управляти частотою обертання трифазних асинхронних двигунів. Завдяки ЧП від “Компанії Віром”, з'явилася унікальна можливість реалізовувати складні алгоритми управляння, здійснювати захист двигунів, ну і відповідно, оптимізувати режим роботи в залежності від навантаження.

Особливості частотних перетворювачів

Як відомо, основне завдання частотного перетворювача — це управляти синхронними та асинхронними двигунами, забезпечувати підтримку необхідних обертів електродвигуна, шляхом зміни частоти на виході. За допомогою ЧП можна з легкістю управляти технологічними процесами, що потребують частих пусків, зупинок та змін швидкості електродвигунів. На цифровому дисплеї перетворювача частоти відображаються головні параметри системи: вихідна частота, струм, задана швидкість, вихідна потужність, момент та інші параметри.

Суттєвою перевагою частотного перетворювача є те, що він дозволяє заощадити на непродуктивних витратах енергії, оскільки йому притаманна функція енергозбереження. Своєю чергою, дана функція дає можливість економити від 5 до 60% електроенергії, завдяки підтримки двигуна в режимі потрібного ККД ( коефіцієнта корисної дії).

На ринку існує досить велика кількість частотних перетворювачів, відповідно і конкуренція в цьому сегменті є надзвичайно високою. Тепер постає питання, на що звернути увагу під час вибору даного пристрою, не помилитися та не переплатити. По-перше, підбираючи частотний перетворювач, варто визначити тип навантаження на валі двигуна, а також режим роботи електроприводу. Відповідно важливо виокремити та проаналізувати область застосування перетворювачів. Наприклад, існують ЧП для управління вентиляторами, насосами, станціями, ліфтами, підйомниками, кранами, станками і т. п. Отож, потрібно визначитися зі сферою застосування ЧП. Зупинимось більш детально на насосних станціях.

Використання ЧП на насосній станції

Встановивши на насосній станції ЧП, Ви зможете вирівняти тиск у самому водоводі та втримати його. Це стає можливим завдяки регулюванню кількості обертів електродвигуна насосного агрегата. Для прикладу, максимальна швидкість обертів двигуна дорівнює 1 тис.475 обертів. При роботі без перетворювача частоти, його швидкість стає виключно максимальною.

Запустивши агрегат через ЧП, швидкість можна з легкістю регулювати в рамках потрібної позначки. У разі якщо розбір води в мережі є низьким, електродвигун насосного пристрою здатний працювати 1 тис. обертів. Словом, використавши ЧП з потужністю 25 кВт, Ви зможете значно зменшити споживання енергії двигуном до 16,6 кВт. Таким чином, економія складає близько 9 кВт!

На практиці видно, що застосування ЧП для управляння насосною станцією дозволяє не лише економити електроенергію, але й суттєво знижує розхід води за рахунок зменшення числа аварійних випадків ( переважно такі аварійні ситуації можуть спричинятися гідравлічним ударом). Окрім того, частотні перетворювачі дозволяють автоматизувати систему водопостачання комплексно, тим самим повністю виключають вплив “людського фактору” на роботу системи.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...