wrapper

Інфраструктуру будь-якого сучасного будинку чи квартири важко собі уявити без інженерних систем, функцією яких є : забезпечити будівлю електричним живлення, теплом, водою, телефонним зв’язком або системами безпеки (відеонаглядом, відеспостереженням).

Спрощення контролю за інженерними системами, а також виявлення несправностей – основне завдання диспетчеризації будівель. Зауважимо, що завдяки диспетчеризації будівель, можна проводити моніторинг працездатності інженерних систем в реальному часі. Дані заходи спроможні захистити Ваш будинок чи квартиру від аварійних чи позаштатних ситуацій. Окрім цього, системи диспетчеризації дозволяють раціонально споживати теплову та електричну енергію, скорочують витрати на водні ресурси.

Варто зауважити, що під управлінням диспетчеризації переважно перебувають такі підсистеми як : теплопостачання, вентиляція і кондиціювання, каналізація, пожежна сигналізація і т. п.

Локальна та віддалена диспетчеризація будівель. Система диспетчеризації

Під час створення системи диспетчеризації, використовують віддалені або ж локальні модулі. Локальні системи диспетчеризації відрізняються від віддалених тим, що мають в приміщенні спеціальний операторський пульт, на який передаються технологічні показники. Таким чином, ми маємо справу з замкненою системою, оскільки обладнання та пульт знаходяться в одному приміщенні.

Віддалена система диспетчеризації характеризується іншим принципом дії, спробуємо виокремити деякі особливості. Отже, дана система передає відомості на центральний пункт з декількох підсистем, що розташовуються в різних місцях. Такий тип диспетчеризації використовують з метою об’єднати кілька будівель, які мають локальну диспетчеризацію.

Системи диспетчеризації складаються з диспетчерського пункту, а також із шаф автоматики. У шафу вбудовуються контролери (PLC), які забезпечують збір даних з конкретного обладнання.

Комплектація шаф автоматики здійснюється за наступними принципами: топологічний ( коли контролер управляє обладнанням, що знаходиться поруч) і функціональний ( коли шафа автоматики обробляє сигнали, який надходять з однотипних пристроїв). Варто підкреслити, що функціональний принцип є значно дорожчий за топологічний, проте саме цей спосіб є найбільш ефективний на великих об’єктах.

На сьогоднішній день повний та якісний контроль за Вашим будинком під силу здійснити лише спеціалізованим підприємствам. «Компанія Віром» на кваліфікованому рівні надасть послуги зі створення систем диспетчеризації інженерними системами будівель, автоматичного керування технологічними процессами, систем візуалізації технологічних процесів (SCADA). У штаті «Компанії Віром» працюють спеціалісти, що втілили в життя не один десяток проектів диспетчеризації систем водо-, теплопостачання та водовідведення. З нами Ваша мрія про ідеальний будинок – стане реальністю!

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...