wrapper

Управляти автоматизованими системами стало ще зручніше завдяки системі візуалізації SCADA. (SCADA з англійської - диспетчерське управління та збір даних). Можна сказати, що SCADA-система являється найбільш перспективним методом управління складними процесами, адже допомагає здійснювати ефективний контроль над автоматизованими системами в енергетиці, машинобудуванні, промисловості і т. п.

Перш ніж розпочати розповідь про переваги SCADA, варто зазначити які саме функції виконує дана система. Отже, до основних функцій відноситься:

  1. Збір та зберігання інформації про об'єкт моніторинг
  2. Відтворення даних в графічному та цифровому вигляді
  3. Фіксування подій, що пов’язані з технологічним процесом
  4. Оповіщення про аварійні ситуації, пов'язані з технологічними процесами, що контролюється.
  5. Відтворення архівної інформації в довільній формі і в декількох екземплярах. (з метою порівняння).

Спробуємо виділити SCADA-система, що користуються найбільшою популярністю в світі.

SCADA-система TRACE MODE 6

TRACE MODE поєднує в собі більше десятка різноманітних редакторів проекта АСУ ТП ( автоматизованих систем управління технологічними процесами). Зауважимо, що TRACE MODE являється першою інтегрованою системою, завданням якої є управляти промисловим виробництвом. У комплексі з таким економічним модулем як T-FACTORY, TRACE MODE дозволяє контролювати та управляти процесами в режимі реального часу.

SIMP Light miniSCADA

Інноваційні рішення, що реалізовані в даній системі дозволяють суттєво скоротити час на налаштування та експлуатацію проектів по автоматизованій системі управління технологічними процесами. Зазначимо, що SIMP Light miniSCADA зовсім не потребує від розробника певних знань в області програмування. Все що Вам потрібно — це сконфігурувати систему під потрібну задачу.

SCADA-система SIMATIC WinCC

SIMATIC WinCC (Windows Control Center) – надзвичайно ефективна модульна та відкрита система для управління АСУ ТП з централізованим контролем. Додамо, що SIMATIC WinCC – це така собі система людино-машинного інтерфейса, що працює під управлінням Windows.

SCADA-система Citect

Цей програмний продукт являє собою повнофункціональну систему управління, візуалізації та моніторингу даних. Останнім часом успішні та розвинуті компанії все частіше обирають Citect, оскільки саме ця система зуміла поєднати в собі необхідні компоненти, які виключають використання додаткового програмного забезпечення та фрагментацію даних.

SCADA-система InTouch

Система InTouch переважно використовується для створення розподільчих систем управління технологічними процесами. Завдяки даній програмі можна ефективно підвищити роботу підприємства, розширити можливості інженерного проектування і т.п. На сьогоднішній день актуальною для використання являється версія InTouch 9.

SCADA-система PcVue Solutions

Дана програма дозволяє контролювати усі промислові процеси, інфраструктури та енергоносії. Як і в будь-якому серйозному пакеті, PcVue Solutions притаманні такі компоненти як внутрішня або зовнішня база даних реального часу, а також потужний 2D- і 3D-графічний редактор. Можна сказати, що система PcVue Solutions – це зразковий програмний пакет, такий собі “джентельменський набір”, завдяки якому можна з успіхом вирішити поставлені завдання.

SCADA Softlogic S3

Програма SCADA S3 стала надзвичайно популярною на теренах України завдяки своїй надійності та зручності у використанні. Система може відмінно працювати на базі Windows, Linux та Solaris. Варто додати, що до SCADA S3 входить потужний редактор, він дозволяє створювати власні функціональні блоки на базі вже існуючих. Окрім цього, дана програма має потужний Softlogic, який успішно підтримує мову IEC-61131 (ST, FBD, SFC).

Вітчизняна SCADA-система на базі Linux

Наші українські фахівці зовсім не відстають від своїх європейських колег у питаннях розробки систем для управління АСУ ТП. Відтак серед SCADA-систем, що функціонують на базі ОС Linux (Лінукс) варто виділити програму українського розробника OpenSCADA. Основною перевагою системи OpenSCADA є її відкритість, модульність та масштабність. Згадавши про модульність, доцільно було б додати що модульне ядро системи OpenSCADA виконане за допомогою статистичної бібліотеки що, своєю чергою, дозволяє вбудовувати функції системи в програми що існують.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...