wrapper

Лазерні технології

У сучасному світі лазерні системи розподіляються на такі основні групи, як твердотільні лазери та газові, серед газових особливе місце займає СО2 лазер. Твердотільні лазери зазвичай використовують для перенесення лазерного променя до зони різання і коліматор для того, аби перетворити лазерне випромінювання з оптоволокна в паралельний лазерний промінь.

Детальніше...

Розділяють три технології лазерної порізки - порізка в середовищі інертного газу, в середовищі кисню та різка випаровуванням. Спробуємо більш детально розглянути кожний із цих методів.

Детальніше...

Лазер - геніальний та простий за своїм принципом функціонування пристрій. Водночас для того, щоб лазер запрацював, потрібно врахувати безліч важливих нюансів. Всі ми знаємо, що якщо атому або молекулі речовини дати деяку енергію, то через якийсь час цей атом / молекула від неї позбудуться - можливо навіть, випустивши квант випромінювання.

Детальніше...

У сучасній індустрії вже давно назріло питання про створення зовсім нової технології розкрою матеріалів, яка б вдало поєднувала в собі високу точність та якість різки, технології що дозволяла б ефективно працювати з великим об’ємом завдань. На даному етапі саме лазерна різка стала високоефективним способом обробки матеріалу різного ступеня складності.

Детальніше...

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...