wrapper

У сучасному світі лазерні системи розподіляються на такі основні групи, як твердотільні лазери та газові, серед газових особливе місце займає СО2 лазер. Твердотільні лазери зазвичай використовують для перенесення лазерного променя до зони різання і коліматор для того, аби перетворити лазерне випромінювання з оптоволокна в паралельний лазерний промінь.

Після того як лазерне випромінювання пройде через оптоволоконний кабель і коліматор перетворить його в паралельний лазерний промінь, фокусусуюча лінза сфокусує паралельний лазерний промінь на заготовці. CO2 лазер не використовує оптоволокно для перенесення променя, таким чином, лазерний промінь, що сформований резонатором, фокусується на заготовці, використовуючи при цьому фокусючу лінзу. В процесі лазерної порізки необхідно сфокусувати лазерний промінь високої потужності в пляму мінімального діаметра, яка має необхідну щільність потужності для здійснення порізки.

Своєю чергою, фокусна відстань лінзи визначає діаметр плями і глибину фокусу - ефективну відстань, у межах якої досягається максимальна якість різання. Фокусованість лазерного променя зображена нижче, де 2 × z глибина фокуса (Довжина Релея), діаметр фокусованої плями df має залежність: df = 4λ / π × f / D × 1 / K = 4λ / π × f / D × M2  Залежність показує, що фокусована пляма лазерного променя мінімального діаметра досягається при більш короткій фокусній відстані (f), відмінній якості променя, з параметром K близьким до 1 (M2 = 1 / K), великому діаметрі паралельного лазерного променя на фокусуючій лінзі (D) і короткій довжині хвилі (λ).

Глибина фокусу також залежить від тих же параметрів, що і діаметр плями. Як правило, чим менший діаметр фокусованої лазерного променя, тим менша глибина самого фокуса. Для лазерного різання тонких матеріалів (товщиною менше 4 мм) невелика фокусна відстань, в середньому 63 мм, забезпечує вузький проріз і гладку поверхню кромки завдяки мінімальному діаметру сфокусованого лазерного променя. Велика фокусна відстань найкраще підходить під час різання товстих матеріалів, де глибина фокусу має приблизно дорівнювати половині товщини заготовки. Лазерний промінь з високою якістю повинен забезпечувати велику фокусну відстань без збільшення діаметра фокусованої плями. Діаметр фокусованої плями і глибина фокусу це параметри, що визначають фокусну відстань, яка оптимізується в залежності від товщини матеріалу, що піддається обробці.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...