wrapper

Лазерна різка

У сучасній індустрії вже давно назріло питання про створення зовсім нової технології розкрою матеріалів, яка б вдало поєднувала в собі високу точність та якість різки, технології що дозволяла б ефективно працювати з великим об’ємом завдань. На даному етапі саме лазерна різка стала високоефективним способом обробки матеріалу різного ступеня складності.

Для того аби якомога краще уявити процес лазерного розкрою, спробуємо зупинитися на особливостях технології та на основних перевагах даного методу.

Процес обробки деталей на станках з ЧПУ відбувається доволі просто. На комп’ютер встановлюється спеціальна програма керування Linux CNC або Mach3 та завантажується потрібна для обробки деталь. Своєю чергою, подібна програма дає змогу з легкістю регулювати напрямок і швидкість переміщення елементів, а також скорочує час наладки верстата.

Особливості технології

Лазерна різка – метод контурного розкрою матеріалу, який оснований на використанні лазерного променя. Сфокусований промінь лазера, управляється комп’ютером що забезпечує досить високу концентрацію енергії та дозволяє ефективно розрізати практично будь-який матеріал.

Під час обробки матеріал під впливом променя плавиться, забезпечуючи при цьому високу якість поверхневого зрізу. Незважаючи на те що температура нагріву досить висока, матеріал абсолютно не деформується та не втрачає своєї привабливості. Звичайно, на перший погляд процес різки лазером може здатися простим, проте це далеко не так. Насправді під час роботи з лазером, спеціалісту доводиться враховувати такі важливі фактори як:

• Потужність лазерного випромінювання;
• Розподілення інтенсивності випромінювання;
• Діаметр променя;
• Положення фокуса;
  Переваги лазерної різки

Завдяки даній технології з’явилася можливість працювати з такими матеріалами, як метал, картон, шкіра, резина, дерево, фанера, тканина, оргскло і т.п. При цьому в процесі різки, втрата того чи іншого матеріалу зводиться до мінімуму.

Серед суттєвих переваг лазерної різки перед традиційними методами розкрою доцільно виділити високу точність порізки ( лазерний промінь не зміщується під час процесу), зниження ймовірності деформації матеріалу, відсутність забруднення на деталях, що піддаються обробці, швидкість процесу, можливість роботи з досить крихким матеріалом, скорочення часу на підготовку виробництва під час випуску нової продукції, мінімізацію зон термічного впливу.

Таким чином, зважаючи на усі вищеперераховані переваги, можна зробити висновок що лазерна різка дозволяє реалізувати надскладні завдання які можуть виникати у різних сферах, а також втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...