wrapper

Верстати ЧПУ

Розділяють три технології лазерної порізки - порізка в середовищі інертного газу, в середовищі кисню та різка випаровуванням. Спробуємо більш детально розглянути кожний із цих методів.

Лазерна порізка в інертному газі

Такий тип різки полягає в перетворенні матеріалу вздовж лінії прорізу з твердого в розплавлений стан шляхом нагрівання лазерним променем та з подальшим видаленням розплавленої речовини за допомогою стиснутого струменю інертного газу. Лазерний промінь виступає як джерело нагріву, а струмінь інертного газу забезпечує видалення розплавленого матеріалу із зони різання. Інертний газ (зазвичай азот або аргон) також захищає нагрітий матеріал від окислення. 

Лазерна киснева різка

Принцип кисневого різання полягає в нагріванні матеріалу сфокусованим лазерним променем в окислювальній атмосфері, що викликає екзотермічу реакцію окислення матеріалу киснем. Екзотермічна реакція підтримує процес лазерного різання, забезпечуючи додатковий нагрів в зоні різання. За рахунок цього досягається велика швидкість різання в порівнянні з лазерною різкою в інертному газі. Лазерний промінь ініціює і підтримує стабільність процесу горіння всередині прорізу, а робочий газ видаляє розплавлений матеріал із зони різання і захищає оптику. Лазерне кисневе різання застосовується для різання вуглецевих низьколегованих сталей. 

Лазерна різка випаровуванням

Лазерну різку випаровуванням матеріалу ще називають лазерною абляцією. У процесі лазерного різання в середовищі випаровування матеріал нагрівається набагато вище температури плавлення, що призводить до його інтенсивного випаровування. Струмінь робочого газу видаляє випаровування матеріалу з прорізу, запобігаючи осіданню гарячих газів на деталь і утворенню конденсату крапель матеріалу у виробленому прорізі.  Лазерна різка випаровуванням зазвичай використовується для різання полімерів, дерева, паперу, шкіри, деяких типів кераміки. Цей метод вимагає високої потужності випромінювання. Висока щільність потужності досягається відповідним регулюванням лазерного випромінювання та фокусуванням променя. Різання металів методом лазерного різання випаровуванням дає найменшу швидкість різання в порівнянні з іншими методами. Однак він може бути корисним при дуже точному різанні тонколистових металів зі складною геометрією деталей.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...