wrapper

Технології

Плазмова різка – спеціальна технологія обробки в процесі якої між електродом та металом який розрізається, запалюється електрична дуга. Під тиском в сопло передається газ, що згодом електричною дугою перетворюється на струмінь плазми, при цьому температура плазми може досягати до 25000 градусів, цього є цілком достатньо для іонізації газу.

Детальніше...

Спектр наших послуг надзвичайно широкий, зокрема виділимо таку послугу як гнуття бляхи. Технологія гнуття дає змогу виготовляти надскладні конструкції точної форми за короткий проміжок часу. Здійснюється гнуття листозгинальним верстатом нашого власного виробництва. Станок являє собою пресовий пристрій, який швидко та ефективно згинає цільні листи з металу, відмінно формує деталь потрібної конфігурації, а також якісно виконує різку.

Детальніше...

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...