wrapper

Плазмова різка – спеціальна технологія обробки в процесі якої між електродом та металом який розрізається, запалюється електрична дуга. Під тиском в сопло передається газ, що згодом електричною дугою перетворюється на струмінь плазми, при цьому температура плазми може досягати до 25000 градусів, цього є цілком достатньо для іонізації газу.

  Після того як високошвидкісний плазмовий потік потрапляє на метал, який плавиться під дією високої температури, ми отримуємо точну та акуратну лінію розрізу. Зауважимо, що такий температурний режим забезпечує досить високу швидкість різки.

  Варто також додати, що якість плазмової різки залежить від обраного режиму роботи. Неправильно визначений режим, може призвести до подвійного дугоутворення ( коли дуга починає горіти з електрода на сопло, з сопла на метал). Своєю чергою, подібна ситуація негативно впливає на заготовку, призводить до її деформації. Отже аби правильно обрати режим, спеціалісту важливо враховувати тип матеріалу, що піддається обробці, діаметр сопла, товщину листа, силу струму, напругу, швидкість різки.

  Порівняно з лазерною різкою, плазмова набагато ефективніша, адже дозволяє обробляти ширші по товщині листи при відмінній якості різу. Така технологія різки знайшла широке застосування в різних галузях промисловості, оскільки забезпечує оптимальне співвідношення якості, продуктивності й експлуатаційних витрат.

  До переваг плазмової різки також відносяться:

  Універсальність. Така різка дозволяє ефективно обробляти чавун, алюміній, мідь, титан та інші метали, до того ж, усі роботи виконуються за допомогою одного й того ж обладнання. Все що потрібно – обрати оптимальний режим потужності та виставити необхідний тиск повітря.

  Точність та якість. Сучасні плазморізи забезпечують мінімальну ширину різу, не допускають будь-яких викривлень чи деформацій металу. Окрім цього, системи плазмової різки надзвичайно зручні в управлінні, що також впливає на кінцевий результат.

  Можливість різки матеріалу максимальної товщини. Завдяки плазмовій різці, стає реально обробляти металеві листи товщиною більше ніж 40 мм.

  Висока швидкість обробки. Різка листів здійснюється на високій швидкості, тому з’явилася можливість вирізати більшу кількість деталей за короткий проміжок часу.

  Надійність. Системи плазмової різки обладнанні спеціальними опціями, що значно скорочують час на технічне обслуговування чи ремонт обладнання. Завдяки цьому, системи працюють з максимальною віддачею та сприяють збільшенню продуктивності різки.

  Звичайно, плазмова різка має й свої недоліки, які в більшій мірі пов’язані з рівнем професіоналізму працівника, аніж із самим процесом роботи.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...