wrapper

Спектр наших послуг надзвичайно широкий, зокрема виділимо таку послугу як гнуття бляхи. Технологія гнуття дає змогу виготовляти надскладні конструкції точної форми за короткий проміжок часу. Здійснюється гнуття листозгинальним верстатом нашого власного виробництва. Станок являє собою пресовий пристрій, який швидко та ефективно згинає цільні листи з металу, відмінно формує деталь потрібної конфігурації, а також якісно виконує різку.

Зауважимо, що деталі виготовленні методом гнуття, мають набагато естетичніший вигляд, ніж конструкції зварені з окремих елементів. Як правило, досить часто професійне гнуття листового матеріалу обходиться дешевше ніж зварювання. Окрім цього, варто підкреслити, що під час використання подібної технології матеріал не пошкоджується, і не втрачає своєї корозійної стійкості.

  Додамо, що вальцовка металу може також здійснюватися на листозгинальному верстаті шляхом обертань листового металу навколо спеціального валика. Під час вальцування деформація металу проходить під певним кутом, таким чином лист набуває форми циліндра.

  Вальцовка буває надзвичайно актуальною тоді, коли потрібно зігнути трубу під певним, заданим кутом. Згинання труб за допомогою вальцовки — відмінне рішення тоді, коли зварні або різьбові з'єднання не бажані або взагалі не припустимі.

  Досить актуальною на сьогоднішній день є гільйотинна порізка. Такий вид послуги також користується популярністю серед наших клієнтів, адже дозволяє здійснювати рубку одним махом ножа по всій ширині листа, не залишаючи при цьому зазубрин, зім'ятих країв і т.п. Серед переваг технології варто виділити: високу точність та якість різки, доступну ціну, низьку енергоємність робочого процесу, мінімальні відходи матеріалу.

  Окрім того, наше підприємство займається зварювальними роботами. Електро та газозварювання виконується майстрами, що мають багаторічний досвід, тому за результат переживати не доведеться. Ми гарантуємо якісне зварювання без бризок металу, з правильною геометрією зварних швів!

  Продукція виготовлена нами, істотно відрізняється від того що роблять наші конкуренти. Чому? Тому що ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно оновлюємо наш верстатний парк, впроваджуємо новітні технології металообробки.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...