wrapper

Верстати ЧПУ

Перш ніж розпочати розмову про переваги станків з числовим програмним управлінням, доцільно було б з’ясувати, що саме прийнято називати ЧПУ. Числове програмне управління – це комп’ютеризована система керування, що забезпечує якісне управління механізмами та верстатами. Саме ЧПУ відповідає за рухи робочих органів станка, швидкість їх переміщення під час формоутворення, за різні допоміжні функції, а також за послідовність циклу самої обробки.

Детальніше...

Важко собі уявити сучасне виробництво без побутових верстатів з ЧПУ (ЧПУ - числове програмне управління). Провідну позицію серед цих верстатів займають, звичайно, ж фрезерні станки з ЧПУ для обробки металів. На фрезерних станках можна обробляти зовнішню, а також внутрішню поверхню металу, нарізати різьбу, обробляти зубчасті колеса, виконувати свердління, і т.п.

Детальніше...

Кроковий двигун (КД) з’явився як недорога альтернатива позиційному приводу. При цьому, найбільш суттєвою відмінністю КД стала простота в управлянні позицією валу. Все що потрібно – це подати імпульси в обмотки двигуна у правильній послідовності, для забезпечення обертів валу крокового двигуна. На сьогоднішній день КД успішно застосовуються у найрізноманітніших пристроях: в принтерах, сканерах, факсах, а також в обладнаннях спеціального призначення.

Детальніше...

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...