wrapper

Перш ніж розпочати розмову про переваги станків з числовим програмним управлінням, доцільно було б з’ясувати, що саме прийнято називати ЧПУ. Числове програмне управління – це комп’ютеризована система керування, що забезпечує якісне управління механізмами та верстатами. Саме ЧПУ відповідає за рухи робочих органів станка, швидкість їх переміщення під час формоутворення, за різні допоміжні функції, а також за послідовність циклу самої обробки.

  Процес обробки деталей на станках з ЧПУ відбувається доволі просто. На комп’ютер встановлюється спеціальна програма керування Linux CNC або Mach3 та завантажується потрібна для обробки деталь. Своєю чергою, подібна програма дає змогу з легкістю регулювати напрямок і швидкість переміщення елементів, а також скорочує час наладки верстата.

  Зауважимо, що до складу верстата входять наступні складові:
• операторський пульт (дозволяє задавати потрібний режим роботи);
• дисплей (дає змогу контролювати процес візуально);
• контролер (дає змогу управляти пристроями станка, редагувати програми і т.п);
• пам'ять (дозволяє ефективно зберігати системні програми);

  Фрезерно-гравірувальні, лазерні, токарні та інші верстати, які обладнанні числовим програмним управлінням, дають можливість якісно автоматизувати виготовлення складних деталей, при цьому повністю виключають помилку на виробництві, так би мовити людський фактор.

  Порівняно з ручними верстатами, автоматизовані працюють набагато швидше та ефективніше. Цікаво, що один верстат з ЧПУ може успішно замінити від трьох до восьми ручних верстатів, і таким чином суттєво скоротити робочу силу, виробничу площу і т.п.

  До вагомих переваг станків з ЧПУ також варто віднести:

• швидкість виконання операцій;
• високу продуктивність;
• можливість виготовлення однотипних деталей цілим потоком;
• безвідходність у виробництві деталей;
• випуск високоточних деталей;
• можливість виготовлення деталей надскладної форми;
• скорочення часу підготовки та перепрофілювання на випуск нових деталей;

  Додамо, що верстати з ЧПУ можуть стати доречними як на масштабному виробництві, так і на зовсім невеликому за обсягами підприємстві. Можна з впевненістю сказати, що ЧПУ докорінно змінило не лише характер організації виробництва в металообробних цехах, але й суттєво вплинуло на конструкцію самих верстатів, на їхню працездатність.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...