wrapper

Важко собі уявити сучасне виробництво без побутових верстатів з ЧПУ (ЧПУ - числове програмне управління). Провідну позицію серед цих верстатів займають, звичайно, ж фрезерні станки з ЧПУ для обробки металів. На фрезерних станках можна обробляти зовнішню, а також внутрішню поверхню металу, нарізати різьбу, обробляти зубчасті колеса, виконувати свердління, і т.п.

Зауважимо, що такі верстати прийнято розподіляти на консольно-фрезерні, безконсольно-фрезерні, подовжньо-фрезерні, копіювально-фрезерні, фрезерні для гравіювання. Найбільш популярним станком є консольно-фрезерний, його використовують переважно для обробки невеликих за розміром деталей. Для обробки більш габаритних та важких деталей застосовують портальний станок.

Так чи інакше, перш ніж купити верстат, важливо врахувати такі фактори як тип виробництва у якому буде застосовуватися верстат, точність виробленої деталі, складність установки та інше.

Верстат з ЧПУ має 3 або ж 4 осі по яким відбувається процес обробки. Своєю чергою, осі функціонують за допомогою спеціального крокового або сервоприводного двигуна, що управляється електронними пристроями – драйверами. Відповідно ці драйвери встановлюються в окремий корпус, до якого підключають комп’ютер. Яким же чином відбувається процес обробки? Все доволі просто, на комп’ютер встановлюють спеціальну програму для управління станком Linux CNC або Mach3. Після цього потрібну деталь завантажують на комп’ютер і опрацьовують. Додамо, що завдяки заданій програмі можна з легкістю регулювати напрямок і швидкість переміщення деталей, суттєво скоротити час наладки верстата, підвищити культуру виробництва та якість деталей, що обробляється. Порівняно з верстатами ручного управління, станки з ЧПУ мають досить високу продуктивність. Завдяки даному верстату скорочується потреба у спеціалістах-верстатниках, таким чином, спрощується процес обробки деталей. Застосовуючи під час роботи станки ЧПУ, Ви суттєво знижуєте тривалість циклу виготовлення деталей.

До складу верстатів з ЧПУ входять:

  1. Операторський пульт, завдяки якому можна задавати режим роботи чи вводити керуючу програму.
  2. Дисплей, за допомогою якого можна контролювати режими роботи візуально.
  3. Контролер (комп'ютеризований пристрій) завданням якого є формувати траєкторію ріжучого інструменту, управляти пристроями автоматики верстата, редагувати керуючі програми і т.п.
  4. Пам'ять для тривалого зберігання системних програм та пам'ять для короткотривалого зберігання програм.

Наші спеціалісти розроблять систему ЧПУ для верстатів будь-якої складності

Постійні зміни на ринку станків потребують відповідної реакції зі сторони фахівців у цій галузі. Як би не було сумно, а станки на вітчизняних підприємствах вже давно застаріли та потребують модернізації. Висококваліфіковані інженери “Компанії Віром” зможуть без проблем не лише спроектувати станок згідно з Вашими потребами, але й повністю його модернізувати. За побажаннями клієнта ми проведемо повномасштабну модернізацію механічної, гідравлічної, пневматичної частини обладнання, а також забезпечимо станок найсучаснішою системою ЧПУ. Додамо, що на власному виробництві ми також виготовляємо портальні деревообробні верстати будь-якої складності.

Окрім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам унікальну послугу — ремонт старих радянських станків з використанням новітніх комп'ютерних технологій на базі сучасного програмного забезпечення Linux CNC. Для того щоб спростити роботу програми, нами було розроблено зручний інтерфейс для комп'ютерів з тач-скріновим екраном.

Команда “Компанії Віром” гарантує, що після відповідної модернізації, Ваш станок виготовлятиме лише високоякісні деталі!

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...