wrapper

Враховуючи великий попит на гравірувальні лазерні верстати по каменю, компанія Віром розробила свою лінійку цих верстатів. Основне їх призначення наносити зображення на надгробні таблички та пам'ятники. Але також їх можна використовувати для гравіювання скла, дзеркал, дерева.

Основна відмінність граверів для каменю це необхідність легкого доступу в робочу зону лазера, адже кам'яні плити можуть досягати двісті і більше кілограм. Разом з тим при роботі гравера майже не виділяються продукти горіння, що суттєво спрощує конструкцію верстата. Йому не потрібно закривати робочу зону, щоб забезпечити ефективну аспірацію. Сьогодні ми представляємо «флагмана» в лінійці граверів по каменю - це модель VLS-1515 з робочим полем 1500мм на 1900мм. Верстат зроблений по портальному принципу, тобто джерело з блоком живлення знаходиться на порталі. Така конструкція забезпечує рівномірне розподілення потужності по всьому робочому полю і що саме головне, гарантує цілковиту безпеку обслуговуючому персоналу. Вартість даної моделі 4500 дол. США. Для порівняння, найдешевша модель серед граверів VLS-1008 коштує всього 2700 дол., але про неї ми розкажемо в наступній публікації.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...