wrapper

Модернізація верстатів з ЧПУ

Спеціалісти “Компанії Віром” зуміли втілити у життя безліч проектів з модернізації гравірувально-фрезерних, плазмових, деревообробних верстатів під сучасну систему числового програмного управління ЧПУ. У результаті модернізації було суттєво поліпшено працездатність станків та якість оброблених деталей.

  Особливість верстатів ЧПУ у тому, що вони дають змогу якісно управляти процесами обробки деталей автоматичним способом, за допомогою заздалегідь розробленій програмі. Як результат, завдяки заданій програмі, можна легко регулювати швидкість переміщення складових елементів верстата, а також циклом роботи в цілому. Іншими словами, програмне управління - це система, що повністю забезпечує роботу механізмів.

  Фрезерно-гравірувальний верстат ЧПУ. Подібні станки призначаються для якісної обробки деталей з пластику, дерева, металу та інших матеріалів. Завдяки даному устаткуванню, можна з надзвичайною точністю та досить швидко здійснити розкрій листових матеріалів будь-якої складності. Додамо, що наявність ЧПУ дозволяє виконувати надскладні завдання за допомогою відповідного програмного керування, а це суттєво спрощує процес різання чи гравіювання.

  Верстат лазерної порізки ЧПУ. Пристрій забезпечує обробку деталей безконтактним способом та без обмежень, що має місце під час обробки звичайним інструментом. До основних переваг станка можна віднести: високу точність та швидкість обробки, мінімальну ширину різа, мінімальний механічний вплив, можливість різки по будь- якому контуру. Дане устаткування особливо актуальне для підприємств, що займаються виготовленням зовнішньої реклами.

  Верстат плазмової порізки ЧПУ. Пристрій призначається для обробки поверхні металу з можливістю отримання деталей різного контуру. Одна з головних переваг такого устаткування — здатність працювати з металом довільної товщини, а також висока точність та швидкість порізки. Важливо зауважити, що подібне устаткування застосовується для різання металів різного типу та без попередньої їх підготовки.

  Деревообробні верстати ЧПУ. Верстати призначаються для здійснення фрезерних робіт по дереву, ДСП, акрилу і т. п. Наявність ЧПУ дозволяє виконувати роботи будь-якої складності та з високою ефективністю. До переваг також варто віднести: широкий вибір додаткових опцій, точність обробки елементів. Додамо, що завдяки числовому програмному керуванню, реально стає працювати з деталями, які на звичайному обладнанню виготовити було б досить складно.

  Забезпечимо станок найсучаснішою системою ЧПУ

  На жаль, сьогодні станки вітчизняного зразка вже давно застаріли та потребують якісної модернізації. Нашими висококваліфікованим інженерам під силу не лише спроектувати верстат в залежності від Ваших потреб, але й провести модернізацію устаткування шляхом встановлення сучасної системи ЧПУ.

  Також на вимогу клієнта можемо здійснити модернізація гідравлічної, механічної, пневматичної частини обладнання. Гарантуємо, що завдяки спеціалістам “Компанії Віром”, Ваше обладнання виготовлятиме деталі лише найвищого класу!

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...