wrapper

Верстати ЧПУ

Регенерація лазерних СО2 трубок

Трубка для лазера (СО2 трубка) є одним з комплектуючих елементів для лазерних граверів. Цей компонент був і залишається досить витратним матеріалом, тому важливо дотримуватися деяких правил користування.

Зокрема, Ваша трубка прослужить довше, якщо будете підтримувати температуру в системі охолодження у діапазоні 20С - 25С та використовувати її на 60-80% від заданої потужності.

Зазначимо, що термін служби такої трубки від 3000 до 20000 годин, в залежності від виробника. Важливо зауважити, що будь-яка СО2 трубка з часом втрачає свої властивості, газ деградує навіть якщо протягом тривалого часу трубку не використали. Зазвичай в якості активного середовища в приладах застосовується СО2 з різними домішками (N2, He), які забезпечують підвищення потужності випромінювання і ККД цих приладів. Замінивши газ у трубці на новий, Ви зможете продовжити її життя ще на один термін.

Наші фахівці досконало освоїли технологію регенерації трубок, яка включає в себе: розгерметизацію колби, закачування газу з потрібними хімічними властивостями, створення необхідного тиску, герметизацію колби, тестування на спеціальному стенді. Якщо в процесі неправильної експлуатації вийшли з ладу дзеркала, таку трубку також можна відремонтувати, проте вартість подібного ремонту часом досягає вартості зовсім нової трубки. У нас середня ціна регенерації трубок без заміни дзеркал становить 3000 грн. Окрім цього, ми також можемо придбати у Вас трубки СО2, що повністю вийшли з ладу та важко піддаються ремонту.

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...