wrapper

Виготовлення нестандартного обладнання

Наявність високоякісного нестандартного обладнання під конкретні технологічні потреби — запорука успіху підприємства. Спеціалісти “Компанії Віром” змогли реалізувати безліч проектів з розробки механічних пристроїв різного ступеня складності.

Для прикладу, нами було виготовлено ручний листозгинальний верстат для різання та згинання листового металу з міді, сталі, алюмінію. Данний інструмент дозволив швидко та з легкістю отримувати різноманітні профілі потрібної конфігурації. На сьогоднішній день спеціалістам під силу зробити нестандартне обладнання чи деталь з металу, враховуючи усі побажання клієнта. Навіть якщо Ви самі не зможете сформулювати вимоги до обладнання, досвідчені фахівці допоможуть Вам у цьому, і разом з Вами складуть технічне завдання з виготовлення нестандартного обладнання. Завдяки нашому обладнанню можна якісно і недорого вирішити практично будь-яке виробниче завдання. Отож не зволікайте та звертайтеся!

Наша місія

Разом з Вами ми працюємо над підвищенням ефективності Вашого бізнесу шляхом впровадження автоматизації технологічних процесів, застосування новітніх розробок в галузі виробництва та металообробки, використання передових інформаційних технологій та ІТ-рішень, забезпечення альтернативними джерелами живлення.

Підрозділи компанії

Створення систем автоматичного керування технологічними ...
Верстати з ЧПУ за індивідуальним проектом - це прекрасна ...
● токарні роботи (обробка зовнішніх поверхонь циліндричної, ...